Czym jest pożyczka bez BIK?

Rynek finansowy przepełniony jest usługami pożyczkowymi. Dzieje się tak dlatego, że zapotrzebowanie na tego typu produkty stale rośnie. Niektóre prywatne firmy zwiększyły swoje udziały w rynku o ponad 200%. Wszystko za sprawą tego, że banki narzucają określone wymogi, którym nie każdy jest w stanie sprostać.

Jednym i podstawowym w zasadzie warunkiem do udzielenia pożyczki czy też kredytu przez bank jest czysta historia finansowa. Bank odrzuca wniosek osoby, która ma wpis w Biurze Informacji Kredytowej (BIK). Nie weryfikuje za jaką sytuację, jest to dla niego jednoznaczne z tym, że dany klient jest niewypłacalny. Chcesz dowiedzieć się więcej o tej instytucji wejdź na tę stronę https://www.bik.pl/.

Pożyczka a BIK

BIK jest instytucją, która gromadzi dane osób i udostępnia je by w momencie potrzeby podjęcia kredytu w banku móc okazać się dowodem na to, że jesteśmy wypłacalni. Często jednak zdarza się tak, że BIK jest niejako przeszkodą w zaciągnięciu zobowiązania. Dlatego, że rejestruje nie tylko pozytywy ale i negatywy. Jeżeli nie zapłaciłeś w terminie mandatu bądź co gorsza nie spłaciłeś wcześniejszego zobowiązania wtedy zostajesz pisany w BIK. Trudno wypisać się z takiego rejestru, gdyż wymaga to długie czasu i wielu procedur.

Pożyczka bez BIK – gdzie taką zaciągnąć i czym ona jest?

Prywatne firmy udzielają pożyczek ludziom, którzy mają wpis w BIK-u. Nie są one oferowane na tak korzystnych warunkach jak na przykład w bankach, ale są sporą pomocą. Taką pożyczkę bez BIK możesz dostać w LendON. Przykładowo pożyczka na 500zł okres spłaty to 30 dni a koszty tylko 63zł. W sumie oddajesz 563zł. Porównując do tego ofertę MiniCredit przy takich samych założeniach nasze koszty dodatkowe wyniosą 98zł. Takich firm jest wiele, jednak trzeba uważać na oszustów i wyłudzaczy. Sprawdzaj zawsze każdą instytucję.

Jeżeli interesuje Cię pożyczka bez BIK wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę internetową i tam będziesz mógł zapoznać się z wszystkimi sprawdzonymi ofertami, a w razie potrzeby złożyć wniosek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *