Sprawdzone firmy pozabankowe

Mieszkanie, dom, samochód, sprzęt to wszystko zużywa się po jakimś czasie wymagając remontu bądź wymiany. Często wypada nam coś nagle, wydatek, który wydziera dziurę w naszym budżecie.

Co się wtedy dzieje? Ludzie pożyczają pieniądze. Kiedy rodzina odmawia bądź nie może, udają się do banków. W tych instytucjach nie zawsze jest łatwo o pożyczkę czy kredyt, należy spełnić pewne wymagania, które dotyczą chociażby zdolności kredytowej. Ludzie mający wpis w rejestrach dłużników nie mają szans, dlatego też udają się do firm pozabankowych, które jako jedyne w takich sytuacjach stwarzają możliwość zaciągnięcia zobowiązania.

Sprawdzone firmy pozabankowe – jak je znaleźć?

W świetle wielu rankingów można odnaleźć sprawdzone firmy pozabankowe.

 

 

Na pierwszym miejscu często plasuje się Provident, zaraz za nim Profi Credit, kolejne miejsca zazwyczaj zajmuje VIVUS, warto również wspomnieć o Ekspres Kasa. Dlaczego to one zajmują takie pozycje? Czym się wyróżniają? We wszystkich decyzja o udzieleniu pożyczki jest bardzo szybka, jednak są pewne różnice, szczególnie w kosztach. Spójrzmy na krótkie zestawienie.

Provident

– RRSO od 122,80%
– „pakiet gotówka” z dostawą pieniędzy do domu ze spłatą do ręki przedstawiciela
– „pakiet przelew”, który jest tańszy a pieniądze otrzymasz przelewem bankowym na Twoje konto, w taki sam sposób dokonujesz spłaty
– pierwsza pożyczka za 0 zł

Profi Credit

– RRSO od 161,80%
– szybka decyzja
– minimum formalności,
– dostępna pożyczka na oświadczenie, zaświadczenie
– honorowane umowy o dzieło/zlecenie

VIVUS

– RRSO od 392%
– szeroki wybór ofert związanych z kwotą i terminem spłaty
– pierwsza pożyczka za 0 zł

Ekspres Kasa

– RRSO od 23053%
– pożyczki bez BIK
– pożyczka od 100 zł do 200 zł
– decyzja w 15 minut.

To tylko namiastka sprawdzonych pozabankowych firm. Na naszej stronie możesz znaleźć więcej podobnych ofert z których również skorzystało wiele osób wyrażających pozytywne opinie na ich temat. Warto porównać wybraną ofertę formy pozabankowej do innej, dzięki temu możemy zmniejszyć koszty bądź uniknąć dodatkowych opłat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.